2014-04-18d. LSTP GALIMYBIŲ STUDIJŲ IR TYRIMŲ TARPINIS PRISTATYMAS (Pratęsimas)

Gerb. Lietuvos statybų technologinės platformos nariai, Statybos verslo įmonių vadovai,
 
maloniai kviečiame Jus dalyvauti pradiniuose projekto “Lietuvos statybų technologinės platformos (www.LSTP.lt) stiprinimas bei statybos sektoriaus mokslo tyrimų krypčių optimizavimas“ įgyvendinimo metu parengtų galimybių studijų ir tyrimų pristatymo renginiuose.  Pristatymai vyks š. m. kovo 17 ir 24 d. Lietuvos Pramoninkų konfederacijos Didžiojoje salėje (A.Vienuolio  8,Vilnius).
 
Studijas pristatys jų rengimui  vadovaujantys specialistai. Taigi kviečiame visus aktyviai dalyvauti ir išsakyti savo komentarus, pastabas, pasiūlymus.
 
Šios studijos toliau bus naudojamos kaip dokumentai pagrįsti vienos ar kitos srities finansavimo statybos sektoriuje poreikius. Verslo pozicija ir poreikiai yra labai svarbūs formuojant tolimesnes kryptis technologijų vystymo, mokymo ir mokslo srityse.
 
Taip pat, kviečiame persiųsti šį pakvietimą  statybų sektoriaus aktualijomis besidominčioms organizacijos ir asmenis iš savo pažįstamų rato.
 
Renginys nemokamas, tačiau siekiant užtikrinti efektyvų renginio organizavimą, prašytume apie savo dalyvavimą iš anksto pranešti el.paštu:  viktoras@consultusmagnus.com  arba telefonu  +370 60997288