KVIETIMAS

Gerb. Lietuvos statybų technologinės platformos nariai, Statybų verslo įmonių vadovai,
 
Maloniai kviečiame Jus dalyvauti antrajame projekto “Lietuvos statybų technologinės platformos (www.LSTP.lt) stiprinimas bei statybos sektoriaus mokslo tyrimų krypčių optimizavimas“ įgyvendinimo metu parengtų galimybių studijų ir tyrimų darbų eigos pristatymo ir aptarimo renginyje.  Pristatymai vyks š.m. balandžio 18 d. Lietuvos Pramoninkų konfederacijos Didžiojoje salėje (A.Vienuolio  8,Vilnius).  Pradžia 10h.  Renginio programa pridedama.
 
Pirmieji pristatymo renginiai vyko š.m. kovo 17 ir 24d. Šių renginių aprašymą ir prezentacijas galima rasti .
 
Artimiausiu metu bus persiųsta informacija apie 18d. numatomos pristatyti studijos “ Pastatų darnumo vertinimo sistemos parinkimo ir adaptavimo Lietuvoje, įvertinant užsienio patirtį galimybių studija“ rengimo eigą, taigi bus galimybė iš anksto susipažinti su studija ir renginio metu išsakyti savo komentarus, pastabas, pasiūlymus. Verslo pozicija ir poreikiai yra labai svarbūs formuojant tolimesnes kryptis technologijų vystymo, mokymo ir mokslo srityse, todėl kviečiame aktyviai dalyvauti.   
 
Taip pat, kviečiame persiųsti šį pakvietimą  statybų sektoriaus aktualijomis besidominčioms organizacijos ir asmenims iš savo pažįstamų rato.
 
Renginys nemokamas, tačiau siekiant užtikrinti efektyvų renginio organizavimą, prašytume apie savo dalyvavimą iš anksto pranešti el.paštu:  viktoras@consultusmagnus.com  ar telefonu  +370 60997288.
 
 
Pagarbiai,
 
Dr. Vaidotas Šarka
Lietuvos statybų technologinė platforma
tel.: + 370 5 2370657
mob.: +370 699 57555